Anální kolík Porox black

Ideální anální pomůcka i pro úplné začátečníky. Díky svému jednoduchému, úzkému a flexibilnímu tvaru se velice jednoduše a bezbolestně zavádí do análního otvoru. Uživatelé navíc ocení i velice příjemný povrch sametového charakteru s koncovou přísavkou na hladký povrch, např. sprchového koutu.Rozměry: Délka 13cm, průměr - 1,5 - 2,5 cmM...

Porovnat ceny  od 208  v 3 obchodech

Popis zboží Anální kolík Porox black

Ideální anální pomůcka i pro úplné začátečníky. Díky svému jednoduchému, úzkému a flexibilnímu tvaru se velice jednoduše a bezbolestně zavádí do análního otvoru. Uživatelé navíc ocení i velice příjemný povrch sametového charakteru s koncovou přísavkou na hladký povrch, např. sprchového koutu.

  • Rozměry: Délka 13cm, průměr - 1,5 - 2,5 cm
  • Materiál: PVC
  • Barva: Čern

Pro snadnou aplikaci doporučujeme použít anální lubrikační gel a před i po použití ošetřit antibakteriálním čistícím prostředkem.

Další popis produktu Anální kolík Porox black

Anální kuželový kolík s podložkou pro postavení a přisátí na vodorovnou plochu nebo pro lepší držení. Výška 13cm, průměr od 1,5 do 2,5cm. Velikost S. Ztužený latex. Barva černá.Tento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.