Anální kolík Bad Kitty

Ideální anální pomůcka i pro úplné začátečníky. Díky svému jednoduchému, úzkému a flexibilnímu tvaru se velice jednoduše a bezbolestně zavádí do análního otvoru. Uživatelé navíc ocení i velice příjemný povrch s koncovou přísavkou na hladký povrch, např. sprchového koutu.Rozměry: Délka 11cm, průměr - 1,5 - 3 cmMateriál: PVCBar...

Porovnat ceny  od 198  v 3 obchodech

Popis zboží Anální kolík Bad Kitty

Ideální anální pomůcka i pro úplné začátečníky. Díky svému jednoduchému, úzkému a flexibilnímu tvaru se velice jednoduše a bezbolestně zavádí do análního otvoru. Uživatelé navíc ocení i velice příjemný povrch s koncovou přísavkou na hladký povrch, např. sprchového koutu.

Anální kolík Bad Kitty
  • Rozměry: Délka 11cm, průměr - 1,5 - 3 cm
  • Materiál: PVC
  • Barva: Červen

Pro snadnou aplikaci doporučujeme použít anální lubrikační gel a před i po použití ošetřit antibakteriálním čistícím prostředkem.

Další popis produktu Anální kolík Bad Kitty

Anální kolík Bad Kitty je gelový ohebný dráždící kolík pro vaše anální vzrušování. Vyzkoušejte horké vzrušující chvilky při zasunování kolíku do análu, jeho velikost S je vhodná jak pro začátečníky, tak pro milovníky malých rozměrů. Hladký tvar s mírTento text je chráněn autorským právem, právem na ochranu v hospodářské soutěži a trestním právem.

Jiný popis produktu

Gelový ohebný anální kolík s kruhovou přísavkou na přisátí k hladkému, vodorovnému nebo svislému povrchu.